10 мостів вже відновлено на Донеччині, ще 3 – завершать до кінця року 0 2

Відновлення мостів
на Донеччині 

На Донеччині в рамках програми «Велике будівництво» вже відновили 10 мостів, а відновлення ще трьох – завершать до кінця цього року.

Про це у Фейсбуці повідомив голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павло Кириленко.

«Цього року на Донеччині вже відновлено 10 мостів державного та місцевого значення, відновлення ще трьох завершиться до кінця року. Роботи ідуть із випередженням графіка, але із дотриманням усіх технологічних вимог», — написав очільник області.

За його словами, ці мости. як стверджують будівельники, прослужать 30-50 і більше років, бо будуються із використанням сучасних технологій.

Как идет строительство второй очереди объездной Днепра. Фоторепортаж с места событий

Кириленко додав, що окрім мостів, в рамках «Великого будівництва» в регіоні було відновлено також понад 300 км доріг. І всюди ремонт здійснювався з використанням якісних матеріалів та зі строгим дотриманням будівельних норм, щоб у найближчі роки цим дорогам не знадобився навіть ямковий ремонт. Тому, за обіцянками будівельників, капітальний ремонт дорогам буде потрібен тільки через 11 років.

«Велике будівництво» не закінчується з настанням нового року, навпаки – воно триватиме і, сподіваюся, стане ще масштабнішим, адже ми врахували всі негаразди, з якими довелося зіткнутися в роботі, щоб надалі їх не допускати. Попереду багато змін на краще. Працюємо!», — підсумував керівник області.

Донецька область вже виконала роботи на 15 об’єктах інфраструктури (5 шкіл, 5 дитячих садочків та 5 спортивних об’єктів), які споруджувалися чи капітально ремонтувалися в рамках національної програми «Велике будівництво».

COVID-19: Локдаун в Украине точно будет. Секретарь СНБО назвал возможные сроки

Цікаво про будівництво: раніше ми писали яка сучасна покрівля має максимальну екооцінку

 
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *