100 мільйонів євро на ремонт доріг: Україні погодили нову позику від ЄІБ 0 27

100 мільйонів євро на
відновлення доріг Луганщини

Кабінет Міністрів схвалив розпорядження «Про залучення коштів позики від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) у розмірі 100 млн євро, які будуть спрямовані на відновлення дорожньої інфраструктури Луганської області.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

Ціни на ремонт доріг зросли вдвічі, хоча вартість будівельних матеріалів практично не змінилася. В чому причина?

Кредит надається в рамках реалізації проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження (Проєкт 3В)». Зазначається, що уряд на засіданні також ухвалив розпорядження Президента «Про делегацію України для участі у переговорах з ЄІБ щодо укладення Фінансової угоди «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження (Проєкт 3В)» та уповноважив міністра інфраструктури Владислава Криклія підписати зазначену угоду від української сторони.

«Впровадження цього важливого для східного регіону проєкту не лише сприятиме розбудові інфраструктури Луганщини, а й дозволить повністю інтегрувати її в економіку України», — пояснив Криклій.

Окрім 100 млн євро позики від ЄІБ у рамках проєкту ЗВ на відновлення доріг у Луганській області Україна також отримає 65 млн дол. позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Всі ці кошти будуть спрямовані на капітальний і поточний середній ремонти ділянок автошляхів: Н-26 Чугуїв –Мілове; Р-66 КПП «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ; Т-13-02 КПП «Танюшівка» – Старобільськ – Бахмут.

Загалом у рамках проєкту в регіоні планується оновити близько 183 км автошляхів загального користування державного значення.

COVID-19 и локдаун 2.0. Планы поменялись: когда объявят локдаун и с какими ограничениями он будет 

Цікаво про будівництво: раніше ми писали яка сучасна покрівля має максимальну екооцінку

 
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *