400-метровий посткоронавірусний хмарочос планують збудувати у центрі Сіетла. Він на 90% буде збудований з дерева (ФОТО) 0 29

Посткоронавірусний 
хмарочос «Сіетл 2030»

Міжнародна архітектурна студія 3MIX, яка досліджує, як можуть виглядати хмарочоси через 10 років після пандемії коронавірусу, розробила проект хмарочоса «Сіетл 2030». 400-метровий будинок включатиме житло, простори для роботи і відпочинку у біофільному середовищі – із вертикальними садами, водяними стінами, парками для домашніх тварин.

Як пандемія вплине на архітектуру: архітектори продемонстрували сміливі ідеї (ФОТО)

Хмарочос спроектували так, щоб люди в ньому могли дотримуватися соціальної дистанції: кількість мешканців та користувачів будівлі обмежать. Мета проекту – пом’якшити негативний вплив щільного міського життя на мешканців та сконцентрувати основну діяльність людини в одному місці.

Хмарочос, схожий на обеліск, буде складатися з трьох взаємопов’язаних суб-веж і поділений на вісім суперблоків, площа яких разом становитиме 150 тис. кв. м. Він матиме сталевий екзоскелетний каркас з бетонними стрижнями, а загалом буде збудований на 90% з дерева, що вбиратиме вуглець і сприятиме біофільному середовищу. На території, окрім природних зон, будуть пандуси для велосипедистів, порти для безпілотників, а на даху – вертолітний майданчик.

Тоннель под Днепром в Киеве и четвертая ветка метро: названы сроки строительства и схемы (КАРТА)

Проект «Сіетл 2030» сподівається визначити нові парадигми будівництва хмарочосів у США, відповідаючи на проблеми громадського здоров’я та відкидаючи поняття геометрично закритих споруд як пережитків минулого. Він має на меті заохотити владу забезпечити боротьбу із захворюваннями та змінами клімату за допомогою нового покоління біофільних будівель у всьому світі.

Тарифы на отопление могут повысить уже в этом году: плюс 2600 к газу и двойные зарплаты коммунальщикам

Интересно о ремонте: ранее мы писали о том, как выгодно использовать пространство после остекления балкона пластиковыми окнами


 
Источник: zaxid

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *