5 нових муралів традиційно з'явиться у Вінниці до Дня міста (ФОТО) 0 68


Вінничани можуть вписати свої імена до муралу

П’ять нових муралів з’являться у Вінниці до Дня міста. Про це розповів мер міста Сергій Моргунов на своїй сторінці у Facebook:

«Нові мурали народжуються на вінницьких будинках. До Дня міста ми побачимо п’ять ексклюзивних малюнків у рамках вже традиційного проекту “VIN ART CITY”. Дякую нашим художникам за бажання дарувати естетичну насолоду та позитивні емоції! Погодьтесь, мурали додають місту яскравості та привабливості».

В рамках роботи над одним з муралів – під назвою «Родинні цінності» — художниця Марія Дитинюк пропонує вінничанам взяти участь у благодійному проекті “Кохання – це наше зростання”, а взамін – “увійти в історію міста, закарбувавши свої імена на арт-муралі у самісінькому серці Вінниці”.

Для того, щоб зробити такий незвичний подарунок своєму партнеру, потрібно:

до 15 серпня (саме тоді художниця буде вписувати імена закоханих пар на крилах ангелів; як пір’я) придбати подарунковий сертифікат для романтичного проведення часу (це може бути похід в ресторан, кіно, спа, прогулянка на конях, фотосесія…) для подружньої пари учасників благодійного проекту; надіслати фото сертифікату (який даруватимете), та імена (які будуть записані на муралі) в особисті повідомлення художниці Марії Дитинюк у Facebookі; прийти 6 вересня й особисто вручити сертификат парі учасників проекту “Кохання – це наше зростання” та взяти участь у створенні великої ресурсної картини.

Резиденція мурал-арту “VIN ART CITY” – проект міської ради, що відбувається у Вінниці з 2015 року. Його організовують “з метою формування креативного міського середовища, туристично привабливого іміджу міста і популяризації кращих зразків художнього мистецтва”. І відтоді у різних районах міста було створено 26 муралів.

СПЕЦТЕМА: Мурали

Читайте про те, як на Одещині з’явився мурал на честь собаки, що поборола смертельну хворобу.

Previous ArticleNext Article