Ангар заводу «Арсенал» буде перетворений на просторий коворкінг 0 165


Ревіталізація «Арсеналу»

У триповерховому ангарі заводу «Арсенал» з’явиться коворкінг з громадським сквером. У просторі на 650 відвідувачів будуть десятиметрові скляні стелі, лаунж-зона і офіси для топ-менеджерів.
Третій бізнес-коворкінг Creative States розташують у триповерховому ангарі заводу «Арсенал». З площею у 2500 квадратні метри він стане найбільшим серед відкритих просторів мережі. Навпроти самого ангару зведуть громадський простір зі сквером. Про відкриття розповідають у прес-службі компанії.

«Десятки років ангар стояв порожнім, служачи складом для застарілих верстатів і різного мотлоху. Ангар залишається власністю заводу, наші партнери підписали довгострокову оренду з заводом і запросили нас в якості компаньйонів зі створення нової локації Creative States», – розповідає засновник мережі Ілля Кенігштейн.

У коворкінгу з десятиметровими стелями буде 650 місць. Крім офісів, на першому поверсі працюватиме лаунж-зона з деревом посередині, рецепція, переговорні кімнати, скайп-руми, санвузли, велика барна стійка і трансформований івент-хол.

У проміжку між першими поверхами розташують велику зону нефіксованих робочих місць. На другому поверсі заплановано кухню та офіси з частково скляними стелями. Третій поверх відведуть офісам топ-менеджерів і керівників компаній.

Зазначають, що третій коворкінг мережі Creative States стилізують під кінематографічний ар-нуво: особливістю стане велика кількість хвилеподібних асиметричних ліній, які відтворюватимуть природні форми.

На цей раз будівництво простору триватиме більше 60-ти днів.

Раніше ми писали, що, на думку експертів, ревіталізація промзон — головний урбаністичний тренд 2019 року. Також читайте, як відбувається ревіталізація у Мінську.

СПЕЦТЕМА: Ревитализация городов

Источник: hmarochos

Предыдущая статьяСледующая статья