АНОНС: EUROPEAN BUILDERS CUP 2019, 7 — 11 серпня, Київ 0 36

EUROPEAN BUILDERS CUP 2019

ДЕ: м. Київ, стадіон імені Баннікова, Будинок футболу, провулок Лабораторний, 7а
КОЛИ: з 7 по 11 серпня 2019 року

З 7 по 11 серпня 2019 року Футбольна Асоціація Будівельників України за підтримки Конфедерації будівельників України проводить перший кубок Європи  EUROPEAN BUILDERS CUP 2019.

Це  чемпіонат клубних Європейських будівельних компаній та команд. На турнірі будуть розіграні два кубки: Кубок будівельників EUROPEAN BUILDERS CUP (до змагань в якому допускаються гравці всіх вікових категорій) та Європейський Кубок будівельників EUROPEAN BUILDERS CUP 35+ SENIORS (до змагань в якому допускаються тільки гравці які досягли 34 річного віку). В чемпіонаті планується участь 12 європейських команд та 4 українські будівельні компанії. В EUROPEAN BUILDERS CUP 35+ SENIORS планується участь від 8 до 12 європейських команд не залежно від країни, яку вони представляють. Амбасадором Першого кубку Європи виступить Олександр Шовковський.

В рамках заходу буде проходити Чемпіонат Європи з футбольного фристайлу. Програмою передбачені благодійний матч, встановлення рекорду, фуд-корти, конкурси, розваги для всієї сім’ї, лотерея на розіграш супер-призу, гала-вечеря та концертна програма.

Кульмінацією заходу стане святкування професійного свята зодчих — Дня Будівельника та нагородження переможців Чемпіонату Європи з мініфутболу серед будівельників за участю трудових колективів будівельних підприємств України,  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Конфедерації будівельників України . Урочиста церемонія відбудеться 10 серпня 2019 року на головній арені стадіону імені Віктора Баннікова о 15 годині. Запрошуємо всіх долучитися.

 

Формат заходу – FAMILY SPORTS WEEKEND.  Орієнтовна кількість глядачів – 10 000

 

Інформація опублікована на правах реклами

Джерело: fabu

Предыдущая статьяСледующая статья