АНОНС: VІI Всеукраїнська будівельна Премія IBUILD, 11 грудня, Київ 0 109


VІI Всеукраїнська будівельна Премія IBUILD, 11 грудня, Київ

Коли: 11 грудня 2019 р.
Де: Софіївський гранд Холл отеля Премьєр Палац , Київ, буд. Т. Шевченко/ул. Пушкінська, 5-7

Трендами українського будівництва стають мультіфункціональність та екологічність

«У сьомий раз Конфедерація будівельників України проводить Всеукраїнську будівельну Премію IBUILD. Ми бачимо, як прогресує будівельна галузь країни. Вітчизняні проєкти вже на рівних конкурують з міжнародними, реалізуючи світові тренди сталого розвитку. А головне: кожен об’єкт – це точка росту для регіону та країни. Серед головних трендів будівельної галузі – мультіфункціональність та людиноцентризм, активне впровадження інновацій, підвищення екологічних вимог, енергоефективність проектів», — наголосив президент КБУ Лев Парцхаладзе.

VІI Всеукраїнська будівельна Премія IBUILD обирає кращих серед будівельної галузі за трьома категоріям:

 Кращий серед рівних (Персональна Премія);  Вимір успіху (Корпоративна Премія);  Відкриття року (Премія блискавичних досягнень).

Загалом – 51 номінація.

Конфедерація будівельників України запрошує девелоперські, інжинірингові і будівельні компанії, архітектурні і проектні бюро, консалтингові компанії, виробників і постачальників будівельних матеріалів, інженерного обладнання, еко- і енергоефективних рішень для об’єктів комерційної і житлової нерухомості, а також юридичні фірми, галузеві організації та ін. взяти участь у конкурсі на здобуття VІI Всеукраїнської будівельної Премії IBUILD.

«Світ стає більш відкритим та більш вибагливим. Україна – не виключення. Ми варті проєктів нового рівня, і вони є, що і демонструють номінанти, які вже подали свої об’єкти на конкурс», — сказав голова Ради директорів КБУ Олександр Ротов.

Заявки на участь в конкурсі на премію IBUILD-19 приймаються до 25 жовтня 2019 року: ibuild.ua

IBUILD — це головна нагорода, що відзначає видатні заслуги кращих фахівців, проектів, об’єктів, підприємств будівельної сфери. Докладаючи максимум зусиль до організації цього проекту, Конфедерація будівельників України має на меті привернути увагу до досягнень компаній та діячів ринку, їх внеску у розвиток будівельної галузі України, стимулювати учасників ринку до розвитку, показати їм перспективи досягнення багатьох цілей, відзначивши та нагородивши найкращих, які гармонійно поєднують успіхи в професійному житті, займаються благодійною діяльністю, мають особисті здобутки. Церемонія нагородження IBUILD-19 пройде 11 грудня 2019 року.

Читайте про те, як вручали премію IBUILD минулого року.

Інформацію надано на правах реклами

Previous ArticleNext Article