Антимонопольний комітет відкрив справу проти Міністерства інфраструктури 0 33


Мінінфраструктури неодноразово застерігали від встановлення ставок, які ставлять Бориспіль у привілейоване становище

Антимонопольний комітет відкрив справу проти Міністерства інфраструктури за встановлення одиничної ставки плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування польотів літаків на підході та в районі аеродрому в розмірі 210 євро для міжнародного аеропорту Бориспіль і в розмірі 411 євро для всіх інших аеропортів, повідомили в АМКУ.

У Комітеті зазначили, що неодноразово застерігали Мінінфраструктури від встановлення ставок, які ставлять Бориспіль у привілейоване становище порівняно з іншими аеропортами.

Крім того, асоціація Аеропорти України, учасниками якої є 20 аеропортів, звернулася до АМКУ з відповідною скаргою.

Раніше плата за аеронавігаційне обслуговування польотів була однаковою для всіх авіакомпаній, незалежно від того, де розташований аеропорт.

В АМКУ наголосили, що Мінінфраструктури затвердило наказ і ввело його в дію, незважаючи на застереження Комітету ще на стадії його розробки.

У зв’язку з цим АМКУ почав розгляд справи про антиконкурентні дії Мінінфраструктури.

Ранее мы рассказывали о том, что руководство аэропортов Борисполь и Львов категорически против передачи предприятий в концессию. Читайте также о том, что на реконструкцию аэродрома Запорожье Правительство планирует привлечь более 611 млн грн. 

Источник: nv

Предыдущая статьяСледующая статья