Архітектурні дива сучасного Близького Сходу: 8 будівель від яких захоплює подих (ФОТО) 0 6

Сучасні архітектурні перлини
Близького Сходу

Близький Схід – це регіон світу, в якому люблять лакшері-стиль, помпезність та велич. Тут розташована частина надзвичайної архітектури, яка не зможе не зачарувати.

Fairy Chimney Hotel, Каппадокія

Неймовірний готель у Туреччині вирізаний з конусоподібних гірських утворень. Споруда Fairy Chimney Inn – це будівля чистої фантазії.

Готель – це частина 1500-річного візантійського монастиря. Інтер’єр перегукується з шепотом ченців, які колись жили там.

Невже таке можна побудувати: 12 споруд, від яких зриває мозок (ФОТО)

Burj Khalifa, Дубай

Багатофункціональний хмарочос, найвища будівля у світі висотою 828 метрів. Розроблений архітектурною фірмою Skidmore, Owings&Merrill, що базується в Чикаго.

У славнозвісній вежі є ще кілька рекордів: найвища окремо стояча споруда, найвища автономна конструкція, найвищий зайнятий поверх та найвищий відкритий оглядовий майданчик у світі.

Мечеть шейха Заїда, Абу-Дабі

Розташована у столиці Об’єднаних Арабських Еміратів, є найбільшою мечеттю в країні. Будівництво тривало 12 років. Площа мечеті 22 412 квадратних метри – це вражаючий пам’ятник, який спроєктував сирійський архітектор Юсеф Абделкі.

Мечеть в Абу-Дабі – це кропітка праця близько 3 тисяч людей із 38 світових будівельних компаній.

ТОП-10 самых необычных мостов, открытых в 2020 году (ФОТО)

Національний музей Катара, Доха

Музей історії Катару отримав назву «Пустельна Троянда» завдяки своїй унікальній формі – системі з’єднаних між собою дисків. Творцем будівлі є архітектор Jean Nouvel. Площа музею становить 52 тисячі квадратних метрів.

До складу комплексу також входить Королівський палац шейха Абдулли бін Джасіма Аль Тані – історична будівля 20 століття, яка була збережена та реставрована.

Amman Rotana, Амман

Готель Amman Rotana розташований у серці столиці Йорданії і є найвищою будівлею в країні. Також це перший готель-башта. 188-метрова вежа є розробкою Architecture-Studio.

Лакшері-готель входить у відому мережу Rotana й має 412 розкішних номерів.

В Париже построят мост-сад, где будут выращивать овощи и фрукты для ближайших ресторанов и соседних домов

Kingdom Centre, Ер-Ріяд

Центр Царства – 300-метрова вежа, один із знакових символів Саудівської Аравії. Хмарочос розробив принц Аль-Валід бен Талалом. Вежа займає територію площею 100 тисяч квадратних метрів.

Це багатофункціональний комплекс у якому розміщений торговий центр «Аль-Мамлака» площею 57 тисяч квадратних метрів, офіси, готель Four Seasons Riyadh.

Відпочити на орбіті: перший космічний готель планують відкрити до 2024 року. Проєкт курує NASA (ФОТО)

The Bahrain World Trade Center, Манама

Світовий торговий центр Бахрейну – це комплекс веж-близнюків, одне з архітектурних див арабського світу. Особливістю творіння архітектурної студії Atkins є вежі, з’єднані трьома мостами, кожен з яких має вітрову турбіну.

Bibliotheca Alexandria, Александрія

Бібліотека у Єгипті – це просто рай для книголюбів. У ній може бути розміщено близько 4 мільйонів томів книг, а основна читальна зала займає 20 тисяч квадратних метрів. Будівля оточена дзеркальним басейном та просторою площею, пішохідний місток пов’язує бібліотеку з сусіднім Олександрійським університетом.

У комплексі є також чотири музеї, планетарій та художні галереї.

Факельна вежа в Токіо: як виглядатиме найвищій хмарочос Японії (ФОТО)

Интересно о ремонтах: ранее мы писали, как подобрать мебель после ремонта и стройки

 
Источник: house

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *