Автошлях довжиною 1446,6 км: уряд затвердив створення дороги, яка з'єднає Схід і Захід країни 0 27


Створення автошляху
Стрий – Ізварине 

Кабінет Міністрів вніс зміни до переліку автомобільних доріг загального користування, зокрема створив єдину міжнародну дорогу М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине шляхом об’єднання автомобільних доріг М-12 та М-04. 

Відповідну постанову уряд ухвалив на засіданні 28 квітня.

Кабмин назначил нового главу Госархинспекции. Что известно

Згідно з текстом пояснювальної записки до постанови, дорога М-30 забезпечить транспортне сполучення Заходу та Сходу України за найкоротшим маршрутом. Довжина нового автошляху буде становити 1446,6 км.

Наразі автомобільні дороги державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знамянка та М-04 Знамянка – Луганськ – Ізварине забезпечують щодобовий рух до 20 тис. автомобілів. Після проведення ремонтних робіт на цих дорогах буде збільшена пропускна здатність до 40-50 тис. автомобілів, а час на подолання відстані від Львівської до Луганської області зменшиться на 3 години.

Нагадаємо, Укравтодор у березні 2021 року розпочав поточний середній ремонт на трьох ділянках траси М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине у Дніпропетровській області, яка є частиною дороги М-30 Стрий – Ізварине.

Историческое событие: установлена первая секция вантового моста в Запорожье (ФОТО, ВИДЕО)

У 2020 році відновили понад 580 км майбутнього маршруту М-30. До кінця 2021 року у відомстві планують відновити ще 630 км. Планується, що траса буде відкрита до 30-ої річниці Незалежності України.

COVID-19. На Великдень у Києві посилять карантин і контроль за його дотриманням: що заборонять

Цікаво про будівництво: в Україні з’явилась водостічна система Q STALYO PRO — нова форма, нові технічні рішення  
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *