Близько 350 ОСББ одержали понад 110 млн грн «теплих кредитів» у вересні 0 49


Витрати на опалення реально скоротити майже на 40%

У вересні 2019 року близько 350 отримали понад 110 млн грн на покращення енергоефективності своїх будинків за програмою «теплих кредитів».

«Впродовж усієї другої хвилі державної підтримки ОСББ, що розпочалася у серпні, попит на програму залишається високим», — прокоментував цей процес голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Мешканці багатоповерхівок стають все більше відповідальними у питанні утеплення своїх осель, особливо перед опалювальним сезоном.

Наприклад, ОСББ «Колізей» (м. Одеса) залучило 1,4 млн грн «теплого кредиту» на утеплення фасаду. За програмою із держбюджету відшкодовано 250 тис. грн, а із міського — ще 90 тис. гривень.

Після усіх компенсацій сумарні витрати за проектом в середньому на 1 квартиру становлять близько 150 грн у місяць.

У результаті, завдяки проведеним енергоефективним заходам, а також наявному ІТП, витрати на опалення зменшилися майже на 40%: із 25 грн/кв.м до 15 грн/кВ.м за місяць.

«Тож, поспішайте скористатися державним та місцевим співфінансуванням «теплих кредитів», щоб в опалювальний сезон жити у комфорті та із меншими комунальними платіжками», — закликає голова Держенергоефективності.

Читайте також про те, що у Бюджет 2020 закладено 2 млрд грн. на стимулювання енергоефективності житлового фонду. А також про те, що Міністерстві розвитку громад та територій плануют повністю перейти з «теплих кредитів» до програм Фонду енергоефективності.

Previous ArticleNext Article