Близько 4,5 млн м2 нової забудови та 150 тис. робочих місць. Промзону на Теличка планують ревіталізувати 0 35

Промзону на Теличка
можуть забудувати

Проектом Генерального плану міста Києва передбачено створення житлово-громадського центру в промисловій зоні на Видубичах в районі Теличка.

Тут будуть розміщені адміністративні установи і міжнародні представництва, міські та регіональні адміністративно-ділові, виставково-торгові та спортивні комплекси, заявили в комунальній організації «Київгенплан», повідомляє офіційний портал Києва.

Обсяг видачі нових іпотечних кредитів збільшився на 82% (ІНФОГРАФІКА)

У «Київгенплані» також пообіцяли сформувати зони реабілітації природного комплексу на територіях, прилеглих до Дніпра.

«Близькість до центру міста і зручна транспортна розв’язка з одного боку, і вихід до річки Дніпро з іншого роблять це місце дуже привабливим. Саме тому ревіталізація території і будівництво на Теличці ділового центру, розвантажив би центр міста, має значні перспективи», — пояснив начальник «Київгенплан» Сергій Броневицький.

Орієнтовна площа будівель може скласти, за попередніми розрахунками, близько 4,5 млн м2, де можливо організувати близько 150 тис. робочих місць.

Теличка одна з найбільших промислових зон на правому березі Києва, її площа складає близько 200 га. Забудова району формувалася протягом 50-70 рр. XX ст. Тут переважають підприємства будівельної індустрії і енергетики. Основна частина первинних підприємств на території промзони не працює або в занедбаному стані, а приміщення орендує дрібний бізнес.

Как в Украине изменятся тарифы на холодную воду и сколько придется платить уже через месяц

Цікаво про ремонти: раніше ми писали про виробництво української фасадної сітки 

 
Источник: thepage

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *