Будівництво Подільсько-Воскресенського мосту: Кличко сказав, коли відкриють міст через Дніпро (ВІДЕО) 0 11


Коли відкриють 
Подільсько-Воскресенський міст

Подільсько-Воскресенський міст через Дніпро в Києві планують відкрити до кінця 2021 року. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За словами мера, до кінця року міст буде готовий із з’їздом на Троєщину.

Водночас на YouTube опублікували відео Подільського мосту з дрона, на якому не видно, що на об’єкті велися активні роботи.

«Ванти досі не тримають центральний прогін проїжджої частини під аркою. Висять без натяжки. Помітних робіт по лівобережним з’їздам не видно. Кожен новий день відтягує термін завершення мосту. Усе менше надії побачити автомобільний рух на переправі у 2021 році», – прокоментував відео активіст Віталій Селик.

Подільсько-Воскресенський міст: Кличко заявив про зрив термінів будівництва. Будівельники звернулись до поліції

Подільсько-Воскресенський міст сполучатиме Поділ із Райдужним масивом і Троєщиною. Його почали будувати ще в 1993 році, але майже відразу будівництво зупинилося через брак коштів. Декілька разів будівельні роботи намагалися відновити. У 2017 році знову взялися за будівництво мосту. Раніше мер Києва обіцяв, що першу чергу відкриють до кінця 2020 року, але цього не сталося.

Реконструкция Арсенальной площади: историческую часть Киева изменят до неузнаваемости. Что запланируют архитекторы (ФОТО) 

Интересно о ремонтах: ранее мы писали, как подобрать мебель после ремонта и стройки

 
Источник: the-village

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *