Будівництво Подільсько-Воскресенського мосту: почали встановлювати масштабні конструкції — основу нового перегону мосту (ФОТО, ВІДЕО) 0 131

Будівництво основи перегону мосту
з вулиці Набережно-Хрещатицької

Будівельники розпочали встановлювати три великі металоконструкції Подільсько-Воскресенського мостового переходу, що стануть основою перегону мосту від вулиці Набережно-Хрещатицької. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу в прямому включенні з дому, де перебуває на самоізоляції через захворювання на коронавірус. Він також показав відео про те, як відбувається будівництво.

«В активній фазі будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Там розпочали процес встановлення трьох великих металоконструкцій, що стануть основою перегону мосту з вулиці Набережно-Хрещатицької. Дві конструкції вагою понад 450 тонн. І одна – 169 тонн. Спочатку їх встановлюють на плавучий понтон, оснащений супердомкратами. Це доволі тривалий і ювелірний процес. Потім на понтоні конструкції сплавляють до опор мосту і встановлюють у проектне положення. На сьогодні перша конструкція виведена в прогін. І її монтують на постійні опори», – підкреслив Віталій Кличко.

Також до кінця цього тижня Подільсько-Воскресенський міст підсвітять іще яскравіше. Вже будуть освітлені і ванти, що тримають арочну конструкцію, і нижній ярус мосту, де пройде метро на Троєщину.

Новый 100-метровый мост соединит Днепр и Киев: начались масштабные строительные работы (ФОТО) 

Цікаво про ремонти: раніше ми писали як фарбувати батареї

 
Источник: kyivcity

Previous ArticleNext Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *