Будівництво запорізького мосту: в Україну повернувся найпотужніший плавучий кран Європи LK-800 (ФОТО) 0 2

«Захарій» вже в Запоріжжі

Найпотужніший плавучий кран Європи LK-800 «Захарій» вже у Запоріжжі. Про це повідомив керівник Укравтодору Олександр Кубраков. 

З його допомогою будуть будувати вантовий міст через річку Дніпро (споруда № 10):

кран транспортуватиме секцію прогонової будови мосту від будмайданчика в районі Кривої бухти до опор мосту; також він підійматиме конструкції на тимчасові опори для подальшого монтажу.

Усього планується перевезти 12 конструкцій для верхньої та нижньої гілок мосту. Протяжність маршруту перевезення — 6 км, що робить цей випадок унікальним в історії української інфраструктури. Вперше конструкції будуть транспортуватися плавкраном річкою на таку значну відстань.

Останні три роки кран був у Туреччині, де пройшов необхідну модернізацію та випробування. Наразі його висота 148 метрів, він здатен підіймати 800 тонні вантажі, а також може працювати на мілині. Це робить його оптимальним рішенням для будівництва вантового мосту. За роботою крану, окрім підрядника, будуть уважно стежити спеціалісти міжнародної компанії технагляду.

Укравтодор переходит к реализации долгосрочных проектов. Что запланировано? (ИНФОГРАФИКА)

Нагадаємо, 24 грудня минулого року відкрили проїзд верховою стороною балкового мосту. Це перший вагомий крок до розв’язання транспортної проблеми міста Запоріжжя. Паралельно роботи ведуться на нижньому проїзді балкового та на верхньому вантового мостів. Останній планують відкрити у листопаді цього року — досягти цього якраз і допоможе кран LK-800.

Нові дороги і розв’язки в Києві: що, де і коли побудують в столиці найближчим часом

Интересно о ремонте: ранее мы писали о видах и преимуществах остекления балконов 

 
Источник: facebook

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *