Будівництво житла для постраждалих від «Еліта-Центр» пропонують врахувати в проекті Генплану столиці 0 28

Житло для постраждалих
від «Еліта-Центр»

Одним із кроків для ефективного врегулювання питання виділення житла постраждалим від «Еліта-Центр» інвесторам може бути врахування будівництва в Генеральному плані м. Києва. Про це повідомив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп за підсумками чергової наради.

«Раніше ми вже передбачили механізм із надання частини житла постраждалим у житлових будинках, що зводяться за кошти великих інвесторів через тендери КП «Київське інвестиційне агентство». Тепер же наше завдання – знайти нові потенційні ділянки для зведення нових таких об’єктів», – зазначив він.

Принят на баланс еще один ЖК Укрбуда

За словами Вячеслава Непопа, КО «Інститут генерального плану» під час наради повідомив, що є можливість врахувати в проєкті Генерального плану м. Києва два квартали загальною площею 27,25 га в районі вулиці Милославської в якості житлово-громадської забудови. Це дозволить запропонувати інвесторам новий майданчик для будівництва житлових будинків та об’єктів обслуговування з виділенням частини житла постраждалим від «Еліта-Центр». За даною земельною ділянкою вже надано графічні матеріали.

«Вирішення питань постраждалих від діяльності групи будівельних компаній «Еліта-Центр» перебуває на постійному контролі міської влади. Всі рішення ми ухвалюємо у співпраці з ошуканими інвесторами», – підкреслив Вячеслав Непоп.

Засідання Ради директорів КБУ: діалог із Міністром, важливі реформи та нові учасники

Интересно о строительстве: ранее мы писали о профессиональной резке керамогранита и плитки

 
Источник: kyivcity

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *