Будують один із найважливіших інфраструктурних об’єктів Херсонської області: коли відкриють міст «ХБК-Таврійський» 0 32


Будівництво мосту
«ХБК-Таврійський» 

У Херсоні за програмою Президента «Велике будівництво» планують до Дня Незалежності завершити будівництво першої черги з’їзду на шляхопроводі «ХБК – Таврійський», який є одним із найважливіших інфраструктурних об’єктів для області.

Про це повідомляє пресслужба Херсонської обласної державної адміністрації у Фейсбуці.

“З кожним тижнем ми стаємо все ближче до нашої спільної мети – якнайскорішого відкриття шляхопроводу. З’їзд першої черги буде збудований до 30 річниці Незалежності – 24 серпня 2021 року”, — йдеться у повідомленні.

Строительство мостов увеличит ВВП на 0,9% — эксперт (ИНФОГРАФИКА)

Зазначається, що потреба у зведенні мосту у Херсоні по проспекту Адмірала Сенявіна – вулиці Залаегерсег постала ще у 2006 році через збільшення навантаження на вулично-дорожню мережу міста. Минулого року під час робочої поїздки до Херсонської області Президент України Володимир Зеленський побував на будівництві мосту та закликав не втрачати час і починати будівельні роботи одночасно з вирішенням процедурних питань.

«Зробіть міст для людей», – наголосив Президент.

В ОДА зауважують, що докладають максимум зусиль, аби завершити будівництво, та сподіваються, що Верховна Рада підтримає додаткове виділення близько 350 млн грн, що дасть змогу розпочати спорудження другої полоси з’їзду вже найближчим часом.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу президента та координатор “Великого будівництва” Кирило Тимошенко заявив, що цього року буде добудований Запорізький міст.

Историческое событие: установлена первая секция вантового моста в Запорожье (ФОТО, ВИДЕО) 

Цікаво про будівництво: в Україні з’явилась водостічна система Q STALYO PRO — нова форма, нові технічні рішення  
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *