Будуть внесені зміни в перелік проектів, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку 0 57


У Держбюджеті-2019 закладено 7,67 млрд грн на Державний фонд регіонального розвитку

Міністерство розвитку громад та територій, на виконання доручення Прем’єр-міністра України, проаналізувало стан реалізації проектів, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку. За результатами засідання Комісії з відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізовуються за рахунок Держфонду розвитку регіонів, обласним та Київській міській державним адміністраціям було доручено додатково опрацювати переліки проектів щодо виключення або зменшення обсягу фінансування по проектах, за якими є загроза невикористання коштів ДФРР до кінця року — про це повідомила прес-служба Міністерства.

«Зокрема, за інформацією від ОДА та КМДА, наразі є 22 проекти на суму майже 137 млн грн, за якими взагалі не оголошено тендери. З них ОДА пропонують виключити 7 проектів вартістю понад 38 млн грн. За 15-ма проектами (понад 98 млн грн) області надають гарантії використання коштів до кінця року в повному обсязі. Крім того, регіони запропонували виключити 9 проектів (близько 82 млн грн) та зменшити фінансування 9 проектів (понад 106 млн грн), за якими тендери відбулись, але є ризики з освоєнням коштів цього року», — зазначила Міністр Альона Бабак.

Загалом планується внести зміни щодо виключення або зменшення обсягу фінансування до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» по 26 проектах на суму понад 226 млн грн.

Нагадаємо, у Держбюджеті-2019 закладено 7,67 млрд грн на Державний фонд регіонального розвитку. Уряд затвердив 707 інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за рахунок коштів ДФРР у 2019 році, на майже 7 млрд грн.

Читайте також, що у міністерстві планують повністю перейти з програми «теплих кредитів» на програми Фонду енергоефетивності. А також про те, що міністр заявила, що райони в Україні планують значно укрупнити і зменшити їхню кількість.

Previous ArticleNext Article