Будували 12 років: на Буковині відкрили міст через річку Прут 0 27

Відкрито міст через річку Прут 

У селі Маршинці Новоселицького району, що на Буковині, відкрили проїзд відновленим мостом через річку Прут. Його у 2008 році зруйнувала повінь.

Про це повідомив керівник Укравтодору Олександр Кубраков.

«Сьогодні відкрили проїзд мостом через річку Прут у селі Маршинці (Чернівецька область). Його було зруйновано повінню ще у 2008 році. Того ж року було проведено часткові роботи з будівництва І і ІІ черги мосту, однак через брак фінансування всі процеси зупинились», — написав Кубраков.

Спустя 16 лет строительства открыта первая очередь моста в Запорожье

Поруч із зруйнованим мостом певний час використовувався тимчасовий технологічний армійський міст, однак повінь 2020 року зруйнувала і його.

 

Посадовець зазначає, що протягом усього цього часу водії, щоб дістатися іншого берега, їхали ще 25 км до мосту на околицях Чернівців, роблячи величезний гак.

Цього року будівництво мосту у Маршинцях відновилося, міст увійшов до переліку об’єктів програми «Велике будівництво». Роботи розпочали у серпні.

«Під час жовтневого візиту Президента у Маршинці було визначено дедлайн — завершити зведення мосту до кінця року. Щоб йти за графіком, на об’єкті у дві зміни працювали більше 100 працівників. Результат: сучасний міст з підходами, який з’єднає Новоселицький і Герцаївський райони області», — додав Кубраков.

Від Стрия до Покровська: наступного року в Україні побудують найдовшу швидкісну дорогу

Він зазначив, що це вже третій довгобуд, який відкривають цього року на Буковині. У жовтні завершили будівництво ще двох мостів у Розтоках через р. Черемош.

В Украине значительно дорожает газ: на сколько повысили тариф и почему 

Цікаво про ремонти: раніше ми писали про переваги індивідуального пошиття штор

 
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *