Частину процентів за користування іпотечним житловим кредитом можна повернути: як це зробити? 0 60

Іпотека: часткове повернення
процентів за користування кредитом

У Головному управлінні ДПС у Київській області нагадали, що платник податку — резидент може повернути частину суми сплачених процентів за користування іпотечним житловим кредитом.

Використати право на податкову знижку можна за умови наявності документального підтвердження витрат, що включаються до податкової знижки:

– кредитного договору і нотаріально завіреного договору іпотеки;

– відповідних платіжних документів, де чітко визначено суму сплачених відсотків за користування іпотечним кредитом, прізвище, ім’я, по батькові платника податку як платника цих процентів (рахунок з відбитком каси про перерахування коштів, платіжне доручення банку з відміткою про перерахування коштів);

– паспорта платника податку з позначкою про реєстрацію за місцезнаходженням житлового будинку (квартири, кімнати), щодо якого оформлено іпотечний житловий кредит.

Про комунальні платежі: як змінити кількість зареєстрованих осіб для коректних нарахувань

Копії цих документів (крім електронних розрахункових документів) надаються разом з податковою декларацією про майновий стан і доходи, а оригінали цих документів не надсилаються контролюючому органу, але підлягають зберіганню платником податку протягом строку давності, встановленого Податковим кодексом.

Якщо понесені витрати підтверджені електронним розрахунковим документом, то платник зазначає в податковій декларації лише реквізити електронного розрахункового документа.

У Головному управлінні ДПС у Київській області також звернули увагу, що податкова декларація про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки за наслідками 2019 року подається по 31 грудня 2020 року включно.

Уряд виокремив ще один комунальний тариф для населення. Що відомо 

Интересно о ремонте: ранее мы писали, о функциональной значимости и преимуществах настенных светильников

 
Источник: 3m2

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *