Через чхаячу бабусю будинок в Британії подорожчав в 15 разів. Допоміг Бенксі (ФОТО) 0 28

Оце так намалював!

Вартість житлового будинку, який продається у британському Бристолі, виросла в 15 разів після того, як Бенксі намалював на ньому графіті.

До цього будинок коштував 340 тисяч фунтів, зараз же він оцінюється в 5 мільйонів фунтів. Власники будинку заморозили продаж на кілька днів, щоб встановити нову ціну.

У США відкрили дорогу на сонячних панелях, вона безкоштовно заряджає електромобілі

Графіті вкрили захисною фарбою та встановили біля нього сигналізацію. Також зараз вирішують, що робити, якщо нові власники не захочуть піклуватися про твір: є вже варіанти віддати його міській раді Бристоля або в музей.

На новому графіті Бенксі зображена бабуся, яка чхає, при цьому в неї вилітає вставна щелепа та падають особисті речі. Твори Бенксі часто пов’язані з актуальними проблемами суспільства: цей, очевидно, стосується пандемії COVID-19.

Boring Company Илона Маска завершила прокладку туннеля под Лас-Вегасом: первое видео с места событий

Бенксі втратив авторські права на малюнок «Метальників квітів», програвши справу проти компанії Full Color Black, яка випускає вітальні листівки. Компанія заявила, що може використовувати зображення з трафарету через анонімність художника.

В українських містах виник будівельний колапс, роботу ДАБІ буде відновлено — Чернишов

Интересно о ремонтах: ранее мы писали о преимуществах керамической плитки, в качестве отделочного материала для ванных комнат

 
Источник: the-village

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *