Через карантин вихідного дня роздрібний товарообіг в країні може скоротитися на 30-40% 0 29

Карантин вихідного дня може
зірвати найважливіший сезон у році

Якщо карантин вихідного дня триватиме місяць, орендарі торгових центрів втратять 12-15 млрд грн обігових коштів. Йдеться про орендарів понад 300 українських ТРЦ, заявив голова профільної асоціації.

Згідно з підрахунками експертів, роздрібний товарообіг в країні може скоротитися на 30-40%.

За словами експерта, таким чином «буде зірвано найважливіший сезон в році», що ставить під загрозу підготовку до наступного сезону для більшості мереж. Крім того, бізнес змушений буде коригувати плани з розвитку і відкриття нових магазинів, а девелопери недоотримають орендну плату і не будуватимуть нових об’єктів.

«Проблема рішення щодо карантину вихідного дня полягає в тому, що за ним немає ніякої аналітики, немає експертних оцінок», – зазначив він.

Також він додав, що в крамницях контакти короткочасні, а за умови дотримання заходів безпеки з боку покупців і продавців, ризик зараження зведений до мінімуму.

COVID-19: Що можна і що заборонено в будні і на вихідних. Головне про посилення карантину в Україні

Нагадаємо, карантин вихідного дня запроваджується з 00:00 суботи до 00:00 понеділка на термін з 14 листопада до 30 листопада 2020 року. Згідно з рішенням уряду, на цей час забороняється робота торгово-розважальних центрів, а також кафе, барів та ресторанів, окрім роботи на доставку або на винос, спортзалів, фітнес-центрів, басейнів, діяльність закладів культури та проведення масових культурних заходів.

Дозволяється робота закладів, які торгують продуктами, а також пальним, ліками, ветеринарними засобами та кормами і в яких не менше як 60% торгових площ призначені під ці потреби.

COVID-19 и локдаун 2.0: в Украине могут повторно ввести полный локдаун страны — Радуцкий назвал условия

Интересно о строительстве: ранее мы писали о преимуществах работы с сертифицированным производителем ворот, навесов, заборов

 
Источник: zaxid

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *