Червоний корпус Університету Шевченка фарбують білим 0 37


Університет реставрують до 185-річчя

На сторінці офіційного акаунта Університету імені Шевченка в Instagram з’явилось фото, що стривожило читачів. Головний Червоний корпус внз у процессі пофарбування у білий колір.

Втім, ситуація була прояснена дуже швидко.

«Це не біла фарба, а так званий фінішний шар тинькування (штукатурки). Це робиться для того, щоб поверхня була гладкою, і фарба лягала рівно. Після цього корпус фарбуватимуть у червоний», – пояснили в Університеті.

Минулого року КНУ імені Тараса Шевченка провів тендер на ремонтно-реставраційні роботи (ремонт покрівлі, антикригової системи, фасадні роботи та заміни вікон) будівлі головного навчального корпусу. Згідно з ним, заплановано ґрунтування складних фасадiв пiд оздоблення, штукатурку, шпаклювання складних стiн фасадів, фарбування гладких поверхонь фасаду німецькою фасадною фарбою в кольорі UniRed та інше.

Червоний корпус Університету є пам’яткою історії національного значення. Він збудований у 1837 – 1843 роках за проектом архітекторів Вікентія і Олександра Беретті.

Читайте також про це, звідки і куди будується Подільский міст у Києві, а також про 5 основних проблем київських новобудов.

Previous ArticleNext Article