Чи доведеться сплачувати пайову участь, якщо будинок вже почали зводити а вводити будівлю в експлуатацію будуть в 2021 році? 0 31

Сплата пайової участі:
поради забудовнику

Вже з першого дня нового 2021 року пайова участь у розвиток інфраструктури населеного пункту буде скасована. Впродовж 2020 року діє перехідний період, який передбачає сплату внеску лише грошовими коштами і у меншому відсотковому обсязі.

Однак як діяти забудовнику, який почав будівництво минулого року чи у 2020 році, а вводити будівлю в експлуатацію буде вже в 2021 році?

У такому разі пайова участь також скасовується.

Згідно із частиною 3 Перехідних положень ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні» забудовник зобов’язаний протягом 10 днів після початку будівництва звернутись до відповідного органу місцевого самоврядування із заявою про визначення розміру пайової участі. Однак цей внесок все одно має бути сплачений після завершення будівництва та перед введенням споруди в експлуатацію. Відповідно, якщо це відбудеться 2021 року, то забудовник звільняється від виплачування пайової участі.

Понад 4 000 містобудів для фізичних та юридичних осіб вже доступні онлайн

Нагадаю, що до кінця року забудовник зобов’язаний робити пайовий внесок у розмірі 4% від вартості будівництва нежитлової будівлі та 2% від вартості житлової. 

Завершення реформи містобудування: Уряд підтримав план Мінрегіону. Що відомо?

Цікаво про ремонти: раніше ми писали як підготувати вітальню до новорічно-різдвяних свят

 
Источник: facebook

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *