Чи можна відкрити бізнес на присадибній ділянці? 0 8


Відкриття бізнесу на
присадибній ділянці

Згідно із Земельним кодексом України присадибна ділянка призначається для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Це ключова роль такого виду ділянки, яка визначає функціонування інших приміщень на території.

Приміщення для індивідуальної трудової діяльності та підприємництва можуть бути прибудованими до будинку, а можуть знаходитись окремо. Однак важливо, щоб вони знаходились на території разом з будинком, де ви проживаєте, з огляду на «житлову» функцію ділянки.

Згідно з ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій» приміщення для підприємництва допускається розміщувати по червоних лініях. Натомість житлові будинки можуть знаходитись лише з відступом 6 м від червоних ліній магістральних вулиць, а також 3 м від житлових вулиць.

Зміна функціонального призначення приміщення під офіс — який порядок отримання містобудівних умов та обмежень?

Крім того, приміщення всередині житлового будинку можливо використовувати для ведення підприємницької діяльності. Для цього необхідно оформити приміщення, як одиницю власності, та перевести у нежитлове шляхом реконструкції.

Отримати містобудівні умови та обмеження на реконструкцію можна у Департаменті містобудування та архітектури КМДА.

Витяг з містобудівного кадастру можна отримати онлайн. Як це зробити

Интересно о строительстве: ранее мы писали о преимуществах работы с сертифицированным производителем ворот, навесов, заборов

 
Источник: facebook

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *