COVID-19: 4 березня, Київщина потрапила до “помаранчевої” зони. Що це означає 0 4


Київщина у “помаранчевій” зоні

За новим розподілом карантинних зон, яке МОЗ оновило 4 березня, Київщина потрапила до “помаранчевої” зони. “Помаранчева” зона не передбачає додаткових карантинних обмежень, але попереджає про потенційну небезпеку наближення до “червоного” рівня.

Новий розподіл зон з’явився на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Згідно з ним, до “червоної” зони віднесено три області: Житомирська, Івано-Франківська і Чернівецька.

У “помаранчеву” увійшли дев’ять регіонів: Київська, Вінницька, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Львівська, Миколаївська, Сумська та Тернопільська області.

Київ і решта областей – в “жовтій” зоні.

Зауважимо, у “жовтій” зоні карантинних обмежень дозволяється:

проведення, культурних, спортивних масових заходів  однієї особи передбачатимуться чотири кв. м площі або з наповненістю залу до 50%; відвідування закладів освіти групами більше ніж 20 осіб; проведення матчів командних видів спорту з відвідувачами, але з обмеженнями кількості місць; працювати ресторанам, кафе, барам та їдальням до 00:00.

COVID-19: Київ неминуче потрапить до «помаранчевої» зони — Рубан

“Помаранчева” зона не передбачає додаткових карантинних обмежень, але попереджає про потенційну небезпеку наближення до “червоного” рівня. Якщо хоча б один наступний показник перевищений, регіон переходить на цей рівень:

завантаженість ліжок з киснем понад 65%; протягом 7 останніх днів зробили менше 300 тестів на 100 тисяч населення методом ПЛР та на антиген; кількість шпиталізованих понад 60 на 100 тисяч населення; коефіцієнт виявлення коронавірусу понад 20% (якщо протестували 100 осіб і у понад 20 з них виявили хворобу); зростання загальної кількості шпиталізації протягом останніх 7 днів – понад 50%.

Нагадаємо, адаптивний карантин відновили 24 січня. Він діятиме до 30 квітня.

COVID-19. Новий формат карантину: які обмеження діятимуть найближчі два місяці 

Цікаво про будівництво: раніше ми писали навіщо і як утеплювати стрічковий фундамент  
Источник: bigkyiv

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *