COVID-19 і вибірковий локдаун: Милованов виступає за локдаун "не для всіх". Що відомо? 0 3


Вибірковий локдаун
на три-чотири тижні

В Україні потрібно запровадити жорсткі карантинні обмеження на три-чотири тижні для тих сфер економіки, де найбільша ймовірність поширення коронавірусу.

Про це сказав радник глави Офісу президента і колишній міністр економіки Тимофій Милованов.

«Я виступаю за запровадження довгострокового, три-чотиритижневого безперервного обмеження, але не для всієї економіки, а там, де ймовірність поширення вірусу найвища. Я не за те, щоб локдаунити всю економіку час від часу. Або запроваджувати короткострокові заборони. Потрібно припинити поширення, покращити епідеміологічну ситуацію і потім перейти до адаптивного обмеження. Коли я говорю про жорсткий локдаун, я говорю про безперервність», — зазначив Милованов.

COVID-19: будет ли ходить междугородний транспорт, если введут локдаун. Комментарий Немчинова

За його словами, якщо не зробити локдаун, то в якийсь момент хворітиме половина людей або третина. Також він зазначив, що захворюваність на COVID-19 буде на піку саме взимку, але і навесні епідемія не зникне.

«Взимку він на піку. Хочу зауважити, що багато чого ще залежатиме від того, коли ми отримаємо вакцину і чи будемо ми готові розгортати систему вакцинації, щоб швидко вакцинувати людей», — вважає Милованов.

COVID-19: То, что локдаун будет – 100%. Секретарь СНБО сообщил возможные сроки

Нагадаємо, голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що уряд розглядає «Інтелектуальний локдаун». У разі його запровадження він передбачатиме, що різні регіони будуть виходити з нього не одночасно, а залежно від епідеміологічної ситуації.

Скільки заплатимо за газ в грудні: постачальники опублікували ціни 

Введут ли повторный локдаун на новогодние праздники и если введут, то в каких числах? Следите за актуальными новостями в спецтеме: Локдаун на Новый год: будет или нет? 

Цікаво про будівництво: раніше ми писали яка сучасна покрівля має максимальну екооцінку  
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *