COVID-19: «Інтелектуальний локдаун» введуть із вірогідністю 90%. Арахамія розповів як зміниться робота транспорту 0 24


«Інтелектуальний локдаун» 

Ймовірність повного локдауну в Україні становить 90%. Кабмін також розглядає можливість введення «інтелектуального локдауну», якщо приріст заражень коронавірусом продовжить збільшуватися.

Про це заявив глава фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія.

«Імовірність повного локдауну – 90%. Є шанси, що нам пощастить, але поки виглядає так, що ймовірність дуже висока. Тепер питання, як його правильно ввести і в якому форматі. Уряд заявляє про так званий інтелектуальний локдаун. Тобто не той повний локдаун, який був навесні, а такий… скоригований на реалії в кожному регіоні, в тому числі громадський транспорт і так далі”, — заявив депутат.

COVID-19: когда введут локдаун? В правительстве обсуждают 3 вероятные даты в декабре

На його думку, з погляду мінімізації занепаду економіки потрібно намагатися відтягнути запровадження жорсткого карантину до новорічних свят.

«У цей час і так 90% підприємств не працюють. Якщо зробити повний локдаун, то в цей час втрати для економіки будуть мінімальними. Постраждає найбільше, звісно, галузь обслуговування та галузь розваг, але інші підприємства, зокрема промислові, постраждають якнайменше”, — сказав Арахамія.

Також Арахамія зазначив, що через карантинні обмеження можуть виникнути проблеми з громадським транспортом і перевезенням людей. А в передноворічний період «ця проблема зніметься сама».

«З точки зору наслідків і незручностей для людей – звичайно, це зіпсує новорічні свята, але зате це не так сильно вдарить по економіці”, – додав народний депутат.

Тариф на холодну воду та водовідведення хочуть підвищити майже для всіх водоканалів 

Читайте также: ранее мы писали помогают ли увлажнители воздуха бороться с вирусами  
Источник: bigkyiv

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *