COVID-19: історія з коронавірусом не закінчиться й літом 2021 року — Шмигаль 0 2

Можлива тривалість карантину

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль переконаний, що карантин точно триватиме до кінця лютого 2021 року. Втім, він очікує, що й влітку 2021 року карантин не закінчиться.

До кінця лютого карантин ще буде, а тоді будемо бачити динаміку на весні, заявив Денис Шмигаль.

«Ми всі бачили різні приклади розвитку ситуації в різних країнах. Єдиний інструмент, який працював – це жорсткий локдаун, але коли закінчиться карантин – поки жодна країна не може спрогнозувати», – заявив прем’єр-міністр.

Крім того, він висловив переконання, що історія з коронавірусом не закінчиться й літом 2021 року. Мовляв, з коронавірусом доведеться жити ще близько 2 наступних років.

Яким буде 2021 рік

«Щоб повністю прибрати ризик епідемії, 90% населення країни мають бути вакциновані. Я це знаю з вакцинації грипу. Коли працював головою ОДА, ставився план, що 90% області мають бути вакциновані», – зазначив Денис Шмигаль.

Втім, він переконаний, що такий сценарій нереальний. Натомість одночасно з вакцинацією покращуватиметься протокол лікування хвороби. Загалом, за прогнозом глави уряду, наступний рік стане перехідним етапом у боротьбі з вірусом і поверненням до нормального життя.

COVID-19: с 19 декабря вступают в силу новые карантинные ограничения. Полный список запретов

Що ще відомо про карантин?

Раніше Кабінет Міністрів України продовжив адаптивний карантин до 28 лютого 2021 року включно. У період 8 – 24 січня буде посилення карантинних обмежень.

С 1 января за газ придется платить больше: тарифы для 17 облгазов повысили в среднем на 40% (СПИСОК)

Цікаво про будівництво: раніше ми писали про нову опцію найбільшого заводу України з виготовлення фасадної сітки  
Источник: novyny

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *