COVID-19: Кабмін дозволив проведення освітніх та професійних заходів. Але є умови 0 29

Уряд дозволив освітні
та професійні заходи

Кабінет міністрів дозволив проведення культурних, освітніх та професійних публічних заходів з наповненістю залів до 50% або з розрахунку щонайменше 5 м2 на людину. Про це йдеться у постанові Кабміну №83 від 5 лютого 2021 року, опублікованій на Урядовому порталі.

COVID-19. Карантин не для всіх: вакциновані можуть уникнути карантинних обмежень, – Зеленський

Згідно з текстом документу, дозволено проведення публічних наукових, освітніх та професійних тематичних заходів з наповненістю залів до 50% або з розрахунку щонайменше 5 м2 на людину.

«Приймання відвідувачів суб’єктами діяльності у сфері культури та з проведення публічних наукових, освітніх та професійних тематичних заходів з наповненістю залів понад 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з вільним місцем поруч, спереду та позаду) у кожному окремому залі або у разі, коли організатори таких заходів не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 кв. метрів споруди чи приміщення», – йдеться у тексті постанови Кабміну.

Зазначимо, раніше дозволяли працювати лише кінозалам з обмеженням до 50% кількості місць і проводити масові заходи до 20 осіб. Також було дозволено приймати відвідувачів у музеях і на виставках (щонайменше 10 м2 на людину) і в культових спорудах для молитов (щонайменше 5 м2 на людину).

МОЗ не планує запроваджувати жорсткіші карантинні обмеження до квітня-травня 2021 року, оскільки отримує потрібний результат від вже наявного карантину.

COVID-19: Карантин продлят до 30 апреля. Радуцкий назвал причины

25 січня в Україні завершився майже тритижневий посилений карантин, який діяв з 8 січня. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що адаптивний карантин планують продовжити до 31 березня. Наразі за рішенням уряду він діє до кінця зими – 28 лютого.

Платежки за услуги ЖКХ увеличились на 1000 грн: что подорожало больше всего

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: zaxid

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *