COVID-19: карантин або локдаун? У Кабміні повідомили, коли визначаться з рішенням 0 4


Карантин або локдаун:
коли чекати рішення Кабміну?

Кабінет Міністрів ухвалюватиме рішення про послаблення чи про посилення карантину після аналізу ефективності введених обмежень, в тому числі — карантину вихідного дня.

Про це сказав міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

“Зараз ми закінчуємо третій тиждень карантину вихідного дня. Ми будемо бачити, думаю, день-два-три аналіз ефективності цих заходів, після цього вже буде ухвалюватися будь-яке рішення чи про послаблення чи про посилення якихось карантинних обмежень. Тільки після цього, коли можна буде провести аналіз таких заходів, можна буде говорити”, — сказав Немчінов.

COVID-19: когда введут локдаун? В правительстве обсуждают 3 вероятные даты в декабре

Водночас він відзначив, що при ухваленні рішення уряд намагатиметься діяти в межах правового поля.

Також Немчінов відповів на запитання, чи планує уряд визнати локдаун форсмажором, щоб врегулювати певні юридичні процеси.

“Насправді ми ще під час впровадження карантину вихідного дня звернулися до Торгово-промислової палати. Саме вона визнає обставини форс-мажору. І, наскільки я знаю, ті, хто зверталися, отримали довідки про такі потреби. Єдиний нюанс- треба розуміти, що, на жаль, ця довідка платна, Торгово-промислова палата не є державним органом, тому вона повинна покривати свої видатки”, — пояснив Немчінов.

Скільки заплатимо за газ в грудні: постачальники опублікували ціни 

Читайте также: ранее мы писали помогают ли увлажнители воздуха бороться с вирусами  
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *