COVID-19. Карантин не для всіх: вакциновані можуть уникнути карантинних обмежень, – Зеленський 0 5

Карантин можуть скасувати
тим, хто зробив щеплення

В Україні можуть скасувати карантинні обмеження для людей, які зробили щеплення проти коронавірусу, повідомив президент Володимир Зеленський.

Вакцинувати щонайменше половину населення планують протягом 2021 року та початку 2022-го. Вакцинація стартує вже в лютому й буде добровільна. Але люди, які працюють у державному секторі, повинні зробити щеплення, якщо їм це не протипоказано, уточнив президент. 

Глава держави вважає, що Європа не буде пускати мандрівників, які не мають щеплення проти коронавірусу. І якщо країни ЄС введуть «паспорти вакцинації», то Україна вчинить так само. 

«Якщо вони будуть пускати з якимись штампами, паспортами чи підтвердженим вакцинуванням, то ми повинні робити те саме», – сказав Зеленський.

COVID-19: Карантин продлят до 30 апреля. Радуцкий назвал причины

Поки що в ЄС немає рішення про застосування єдиного загальноєвропейського паспорта вакцинації. Різні країни час від часу заявляють про відповідний документ після щеплення від COVID-19. Зокрема, Фінляндія, Данія та Швеція. Також у Польщі повідомили, що видаватимуть сертифікат про підтвердження щеплення.

У лютому Україна отримає 117 тисяч доз вакцини від Pfizer-BioNTech у межах глобальної ініціативи COVAX. МОЗ уже планує подати додатковий запит, аби отримати більше доз препарату.

Тарифы на коммуналку значительно вырастут: свет на 40%, отопление на 18%, а газ на 20% — прогноз Кабмина

Також Україна отримала підтвердження на постачання 12 мільйонів доз вакцин від COVID-19 виробництва компаній AstraZeneca та Novavax й замовила 1,913 мільйона доз вакцини китайської компанії Sinovac Biotech. Одна доза коштуватиме 504 гривні.

52% українців не готові робити щеплення від COVID-19, навіть якщо вакцина буде безоплатна.

Нужно ли оплачивать долги предыдущего собственника, при покупке квартиры — объяснения юристов 

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: the-village

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *