COVID-19: карантинні обмеження посилено. Які нові заборон почали діяти 0 29

Посилення карантину:
якими будуть нові обмеження

За результатами засідання Державної комісїі ТЕБ та НС на території країни вводять обмеження для помаранчевого рівня, за виключенням адміністративно-територіальних одиниць, де встановлено червоний рівень епіднебезпеки.

Про це на брифінгу за підсумками засідання Державної комісії ТЕБ та НС сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«На територій всіх регіонів буде діяти заборона проведення масових заходів понад 20 осіб, перевезення громадським транспортом людей більше, ніж дозволяє кількість посадкових місць, заборона торгівлі й відвідування закладів торгівлі з кількістю відвідувачів, більше ніж 1 на 10 кв метрів. Ресторани та кафе можуть працювати тільки на виніс, а також за умови заповненості не більше ніж 50% посадкових місць”, — сказав Ляшко.

COVID-19: з 9 листопада Україну буде поділено на «помаранчеві» та «червоні» зони (СПИСОК, КАРТА)

Також, за його словами, на помаранчевому рівні забороняється робота дискотек та нічних клубів, обмежується планова госпіталізація, а також виїзд дітей на оздоровлення та відпочинок, відвідування закладів соціального захисту.

Рівень помаранчевої небезпеки встановлюється з 00 годин 9 листопада, обмеження діють по всій території країни, за виключенням адміністративно-територіальних одиниць, віденсених до червоного рівня епідемічної небезпеки.

Контроль за дотриманням карантину в метро: Київ залучить муніципальну охорону. На яких станціях чатуватимуть на безмасочників

Цікаво про будівництво: раніше ми писали на що слід звертати увагу, при виборі дахового вікна Facro

 
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *