COVID-19: Київ у “помаранчевій” карантинній зоні. Що змінилось 0 30

Київ потрапив до
“помаранчевій” зони

За новим розподілом карантинних зон, який МОЗ оновило 6 березня, Київ потрапив до “помаранчевої” зони. Такий рівень не передбачає додаткових карантинних обмежень, але попереджає про потенційну небезпеку наближення до “червоного” рівня і потребує посилених заходів контролю за дотриманням протиепідемічних правил.

COVID-19: Шмыгаль предупредил о возможности нового локдауна

Новий розподіл зон з’явився на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Згідно з ним, до “червоної” зони, де перебували Житомирська, Івано-Франківська і Чернівецька області, додалась Закарпатська.

У “помаранчеву” увійшли дев’ять регіонів: Київ і область, а також, Вінницька, Донецька,  Запорізька, Львівська, Миколаївська, Сумська та Тернопільська області.

Як свідчить інфографіка, у столиці перевищений показник госпіталізації.

Решта регіонів у “жовтій” зоні.

Зауважимо, у “помаранчевій” зоні діють ті самі обмеження, що і в “жовтій”, зокрема дозволяється:

проведення, культурних, спортивних масових заходів  однієї особи передбачатимуться чотири кв. м площі або з наповненістю залу до 50%; відвідування закладів освіти групами більше ніж 20 осіб; проведення матчів командних видів спорту з відвідувачами, але з обмеженнями кількості місць; працювати ресторанам, кафе, барам та їдальням до 00:00.

COVID-19. Новий формат карантину: які обмеження діятимуть найближчі два місяці

“Помаранчева” зона попереджає про потенційну небезпеку наближення до “червоного” рівня. Якщо хоча б один наступний показник перевищений, регіон переходить на цей рівень:

завантаженість ліжок з киснем понад 65%; протягом 7 останніх днів зробили менше 300 тестів на 100 тисяч населення методом ПЛР та на антиген; кількість шпиталізованих понад 60 на 100 тисяч населення; коефіцієнт виявлення коронавірусу понад 20% (якщо протестували 100 осіб і у понад 20 з них виявили хворобу); зростання загальної кількості шпиталізації протягом останніх 7 днів – понад 50%.

Нагадаємо, адаптивний карантин відновили 24 січня. Він діятиме до 30 квітня. Днями у “помаранчеву” зону потрапила Київщина.

Газ для населення: тепер доведеться платити, навіть якщо не споживали. НКРЕКП затвердила мінімальний тариф 

Цікаво про будівництво: раніше ми писали навіщо і як утеплювати стрічковий фундамент

 
Источник: bigkyiv

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *