COVID-19. На Великдень у Києві посилять карантин і контроль за його дотриманням: що заборонять 0 2


Посилення карантинних
заходів на Великодень

За словами мера столиці Віталія Кличка, на Великодень та поминальні дні у Києві не тільки посилять карантин, але й контроль над тим, як його дотримуються жителі та заклади. Працюватимуть правоохоронці не тільки у парках та скверах, але й біля релігійних установ.

Під час поминальних днів поліцейські та бійці муніципальної варти слідкуватимуть за чисельністю людей та масковим режимом на міських кладовищах.

COVID-19. З 1 травня Київ послаблює карантин: чи працюватиме транспорт і заклади торгівлі

Які обмеження діятимуть у Києві на Великодні свята

Як стверджує міський голова, представники влади столиці розробили протиепідемічні правила, які працюватимуть у святкові дні. 

Представникам всіх конфесій рекомендували проводити богослужіння онлайн і суворо слідкувати за соціальною дистанцією та масковим режимом всередині храмів. Освячення пасхальних кошиків церковники мають здійснювати на вулиці з дотриманням дистанції між парафіянами.

Кличко підкреслив, що повернутися до звичайного життя після локдауну Київ ніяк не може. Оскільки ситуація потребує суворого контролю за розповсюдженням COVID-19.

«Ми будемо послаблювати карантин поступово, зважаючи на ситуацію. Бо важливо не втратити контроль над розповсюдженням хвороби і не допустити нового інфекційного вибуху», – наголосив мер.

Цена на газ в мае поднимется до 15 гривен за куб. В чем причина резкого скачка цен

У Великодень у Києві діятимуть обмеження, які передбачені помаранчевою зоною адаптивного карантину. З червоної зони Київ має офіційно вийти 1 квітня.

Цікаво про будівництво: в Україні з’явилась водостічна система Q STALYO PRO — нова форма, нові технічні рішення

 
Источник: kyivnews

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *