COVID-19: невідкладний жорсткий карантин можуть ввести до 8 січня. Уряд назвав умову 0 3

Умови введення
невідкладного карантин

Кабінет міністрів може невідкладно ввести жорсткий карантин ще до січня за умови фіксації 32-35 тис. нових випадків захворювань на коронавірус щодня. Про це у неділю, 13 грудня заявив міністр Кабміну Олег Немчінов.

«Зараз ми говоримо про цифру 32-35 тиc. хворих за день. Але треба розуміти, скільки було запроваджено ліжок Covid-пакет, скільки ліжок було забезпечено киснем і скільки лікарень було залучено до подолання коронавірусної інфекції», – сказав Немчінов.

COVID-19: зимнему локдауну – быть: правительство озвучило даты. Что запретят и кому разрешили работать

Міністр Кабміну також зауважив, що крім виявлення нових хворих, потрібно також звертати увагу на кількість госпіталізованих. Він додав, що в Україні постійно збільшується кількість ліжок із забезпеченим киснем.

«Стоїть завдання до кінця року вийти на понад 40 тис., а в перспективі на 75 тис., якщо буде 90 тис. ліжко-місць залучено в ковідному пакеті», – додав він.

Нагадаємо, що уряд вирішив запровадити жорсткий з наступного року – з 8 до 24 січня включно. Крім того, він також продовжив дію карантину та режиму надзвичайної ситуації, які раніше ввів через пандемію коронавірусу, до 28 лютого 2021 року.

На засіданні прем’єр-міністр Денис Шмигаль також нагадав, що уряд може запровадити карантин невідкладно, якщо ситуація із пандемією різко погіршиться.

COVID-19: Криклий сообщил как будет работать наземный транспорт и метро во время январского локдауна

Интересно о ремонтах: ранее мы писали о преимуществах керамической плитки, в качестве отделочного материала для ванных комнат

 
Источник: zaxid

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *