COVID-19: новий поділ зон епідеміологічної небезпеки. Яким буде оновлений карантин 0 7

Новий адаптивний
карантин 

Кабінет Міністрів має до 18 лютого ухвалити постанову про адаптивний карантин та новий поділ зон епідеміологічної небезпеки у зв’язку з коронавірусом.

Про це 13 лютого повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

COVID-19: Кабмін дозволив проведення освітніх та професійних заходів. Але є умови

Він зазначив, що МОЗ уже подало уряду проєкт нової постанови про адаптивний карантин.

Документ передбачає, що діятимуть чотири зони: червона, жовта, помаранчева і зелена.

Червона зона передбачає обмеження, які діяли під час зимового локдауну. Їх будуть запроваджувати, якщо хоча б два з п’яти визначених показників перевищуватимуть норму три дні поспіль і є загроза колапсу медичної системи. Це, зокрема:

завантаженість ліжок з киснем в регіоні більше ніж на 65%; понад 60 госпіталізацій з COVID-19 на 100 тисяч населення протягом 7 днів; зростання кількості госпіталізацій в регіоні на понад 50% за тиждень; менш ніж 300 ПЛР-тестувань за 7 днів на 100 тисяч населення; коефіцієнт виявлених випадків коронавірусу серед протестованих більше ніж 20%.

Помаранчевий рівень вводитимуть, якщо протягом тижня норму перевищуватиме один з цих показників. Водночас він не має додаткових обмежень, а покликаний попередити про епідбезпеку.

COVID-19. Карантин не для всіх: вакциновані можуть уникнути карантинних обмежень, – Зеленський

Жовта зона передбачає ті обмеження, які діють зараз.

Зелена — скасування всіх обмежень. Її зможуть запровадити в усій Україні, якщо буде досягнуто двох показників: рівень захворюваності на гострі респіраторні захворювання щонайменше у 13 областях не перевищуватиме 50% від епідпорогу, передбаченого для цієї області; коефіцієнт виявлених випадків не перевищуватиме 5% від кількості тестувань.

Раніше в Україні вже діяв адаптивний карантин. Тобто обмежувальні заходи поступово пом’якшувалися чи посилювалися у залежності від епідемічної ситуації в кожному регіоні. Однак уряд 11 листопада схвалив перехід від адаптивного до загальнодержавного карантину з обмеженнями, які діяли на помаранчевому рівні небезпеки поширення COVID-19.

Можно ли получить компенсацию за свет и какие цены сейчас действуют 

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *