COVID-19: в роботі громадського транспорту будуть значні обмеження — Немчінов, про можливий локдаун 0 6


Як працюватиме громадський
транспорт у разі локдауну

Громадський транспорт під час локдауну, який можуть запровадити в січні у випадку погіршення епідситуації, працюватиме зі значними обмеженнями.
Про це сказав міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

«Мова йде про фактичне користування транспортом з іще більшими обмеженнями – з використанням виключно сидячих місць», — сказав Немчінов, відповідаючи на запитання щодо роботи громадського транспорту у випадку запровадження локдауну.

Він додав, що у разі запровадження локдауну для громадян України в’їзд та виїзд з країни буде відкритим, запровадження обмежень на міжнародне сполучення не планується.

COVID-19: Коли введуть локдаун? Висловлювання політиків, причетних до прийняття рішень

За його словами, епідеміологи прорахували варіанти у випадку запровадження локдауну і пропонують зі значними обмеженнями, з використанням виключно сидячих місць дозволити користування громадським транспортом, а також міжрайонне та міжобласне сполучення.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль раніше повідомляв, що у випадку запровадження локдауну в Україні роботу громадського транспорту не зупинятимуть. Глава уряду обіцяв оприлюднити нові карантинні обмеження 9 грудня. Під час онлайн-наради з міськими головами Шмигаль сказав, що уряд розробляє перелік можливих протиепідемічних обмежень, зокрема, враховуючи відповіді та пропозиції, які в опитуванні надали голови міст та обласних державних адміністрацій.

5 грудня головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомляв, що в Україні під час посилення карантину в січні планується закриття шкіл, дитсадків і ТРЦ, але транспорт, готелі та гірськолижні курорти працюватимуть.

Долги по коммуналке будут выбивать по-новому: лишение квартиры и штрафы в ползарплаты. Законопроект №3613

Цікаво про ремонти: раніше ми писали про виробництво української фасадної сітки 

 
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *