COVID-19: з 25 січня повернемось у помаранчеву зону. Які можуть ввести обмеження 0 25


Знову в помаранчеву зону

В Україні не будуть продовжувати жорсткий карантин, який діє з 8 по 24 січня. З 25 січня країна має повернутися до «помаранчевого» рівня карантину. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, посиленні обмеження вводили, щоб зменшити зростання захворюваності на COVID після новорічних свят.

«З 25 ми перейдемо, ймовірно, до помаранчевої зони, яка діяла до введення цих правил. Насправді ми дуже уважно спостерігаємо за ситуацією, почалося невелике збільшення (захворюваності – ред.). Ми очікуємо більш значного зростання після новорічних свят, але медична система готова», – сказав Шмигаль.

Про те, що локдаун не планують продовжувати заявляв і головний санлікар Віктор Ляшко. За його словами, МОЗ планує, що Україна з 25 січня перейде на адаптивний карантин, який будуть застосовувати там, де фіксують локальні спалахи захворюваності.

COVID-19: медики прогнозируют до 16 тысяч новых больных в сутки к концу января

Водночас Ляшко не виключає, що може статися така ситуація, що посилення у країні будуть знов необхідні.

З 8 до 24 січня в Україні діє «зимовий» локдаун. 12 січня ЗМІ з посиланням на міністра охорони здоров’я Максима Степанова повідомили, що його можуть продовжити. Пізніше Степанов пояснював, що продовження стосується не жорстких обмежень, що діють з 8 січня, а карантину, який діє до 28 лютого (на цей період запровадженні обмеження так званої «помаранчевої зони»).

«Помаранчева зона» передбачає, зокрема, такі обмеження:

забороняються концерти, спортивні, соціальні, релігійні та інші заходи з більше ніж 20 учасниками у кінотеатрах та театрах зали можуть бути заповнені не більше ніж на 50% у музеях, спортзалах кількість відвідувачів не повинна перевищувати 1 людину на 20 квадратних метрів у транспорті кількість пасажирів не повинна перевищувати кількість сидячих місць заборонена робота дискотек і нічних клубів заклади харчування з 23:00 до 07:00 можуть працювати лише на виніс або доставку

Тарифи на електроенергію для населення у 2021: як змінились ціни і які діють знижки (ІНФОГРАФІКА)

Интересно о строительстве: ранее мы писали о резке керамической плитки и керамогранита  
Источник: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *