ДАБІ не прийматиме в експлуатацію неякісні дороги (ФОТО) 0 28

Це справді капітальний ремонт?

Держархбудінспекція звертає увагу на проблему із капітальним ремонтом дороги в Рівненській області

Проблема була виявлена на Комісії з розгляду питань, пов’язаних з реалізацією повноважень Державної архітектурно-будівельної інспекції України щодо дозвільних процедур.

Про це у фейсбуці написала в.о. очільниці інспекції Олена Костенко.

ДАБІ не буде приймати в експлуатацію неякісні дороги! Підрядники будівництва повинні повністю відпрацювати бюджетні гроші.

Нещодавно на дозвільній Комісії виявили проблему із капітальним ремонтом дороги в Рівненській області.
Під час засідання ми розглядали фотозвіт і побачили, що дорога, яку пропонують прийняти в експлуатацію, м’яко кажучи, в поганому стані. Неозброєним оком помітно просідання асфальту, абсолютно неякісне покриття, тріщини, відсутність дорожньої розмітки. І це ще не весь перелік…

Тому у видачі сертифіката було відмовлено.

Хочу додати, що на нарадах з прем’єр-міністром демонстрували, як повинні виглядати відремонтовані дороги, бо у нас звикли подавати ямковий ремонт під виглядом капітального.

Тому вирішила показати Вам дорогу в Рівненській області, яку ми не прийняли в експлуатацію. В Кабміні точно показували не такі.

Нагадаємо, Уряд скасував обов’язкове отримання дозволу від ДАБі для будівництва доріг. Читайте також Бюджет із присмаком асфальту. Хто і як будуватиме дороги за рекордні 107 млрд гривень

Дізнайтесь більше про оновлення ДАБІ, читайте спецтему Build Portal «Перезавантаження ДАБІ». 

 

 

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *