ДАБІ обіцяє посилити контроль за діяльністю своїх територіальних органів 0 57


У самому ДАБІ відбулися перші кадрові зміни

Прем’єр-міністр дав доручення розібратися зі станом справ по кожному регіону, впорядкувати роботу територіальних органів та посилити контроль за їх діяльністю.

«Тому сьогодні ДАБІ моніторитиме роботу структурних підрозділів за ключовими показниками – це дотримання встановлених процедур, наявність скарг з боку суб’єктів містобудівної діяльності та громадськості, загальна містобудівна ситуація в областях та співставлення її з діями посадових осіб. За результатами аналізу прийматимуться управлінські рішення», – заявив в.о. Голови Держархбудінспекції Олександр Строкач.

У ДАБІ заявляють, що особливу увагу територіальні органи мають звернути на дотримання передбачених законодавством строків при реєстрації дозвільних документів на будівництво. Зокрема, щодо об’єктів незначного класу наслідків інформація про повідомлення про початок будівельних робіт має вноситись до Єдиного реєстру своєчасно – в п’ятиденний термін – та без будь-яких надуманих відмов. Аналогічно в строк має розглядатися повнота даних, внесених у декларації про готовність об’єктів до експлуатації.

«Неприпустимими є випадки затягування строків розгляду документів і на будівництво об’єктів із середніми та значними наслідками, так само як і вимагання непередбаченої законом документації чи необґрунтовані неодноразові відмови у видачі дозволів або сертифікатів», — повідомляється на сайті ДАБІ.

Як ми повідомляли, Кабмін звільнив голову Держархбудінспекції (ДАБІ) Сергія Кузьміна та призначив виконуючим обов’язки Голови Держархбудінспекції Олександра Строкача.

Одним з перших кроків нового голови стали кадрові зміни у підрозділах ДАБІ. Так, з посади Директора Департаменту дозвільних процедур звільнилася Наталія Чекомасова. Виконуючим обов’язки керівника структурного підрозділу призначено Ярослава Старущенко.

Previous ArticleNext Article