Депутати не ухвалили законопроєкт щодо недопущення підвищення цін на газ для споживачів 0 45


Закон мав би забезпечити впорядкування ціноутворення у сфері постачання природного газу

Верховна Рада не змогла ухвалити законопроект щодо недопущення підвищення цін і тарифів на природний газ, повернувши його на доопрацювання. Проект підтримали лише 90 парламентарів.

Проект закону №1122 про внесення змін до Закону України «Про ринок природного газу» щодо впорядкування ціноутворення та недопущення підвищення цін і тарифів на природний газ направлений на захист та підтримку споживачів природного газу від підвищення цін і тарифів. Його розробка викликана необхідністю кардинального впорядкування ціноутворення у сфері постачання природного газу.

Ухвалення цього закону мало забезпечити впорядкування ціноутворення у сфері постачання природного газу та дозволити реалізувати низку заходів для зниження цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Профільний комітет ухвалив рішення не схвалювати відповідний законопроєкт, оскільки повноваження з формування тарифів належать до компетенції Кабміну, і це розходиться з основними положеннями представленого законопроекту.

Тож 264 нардепи проголосували за повернення проекту закону на доопрацювання суб’єкту законодавчої ініціативи.

Раніше ми писали про те, що «Нафтогаз» знизив ціну на газ для населення майже на 5%. Читайте також про те, що у наступному році отримати субсидію отримати буде складніше. 

Предыдущая статьяСледующая статья