Держенергоефективності перетворять на Агентство "зеленої" енергетики. Заява Міненерго 0 3

Агентство «зеленої» енергетики  

Розроблено прогресивну організаційну структуру, яка враховує чинні і перспективні функції та завдання Держенергоефективності, сказала перша заступниця міністра енергетики Ольга Буславець, про це повідомила пресслужба Міненерго.

«Підвищення енергоефективності — це не лише пріоритет для Міненерго, а й необхідна умова для сталого розвитку України. Ми розуміємо, які виклики і які можливості є перед нашою державою у фарватері Європейського «зеленого» курсу. Тому зараз розпочато перетворення Держенергоефективності на Агентство «зеленої» енергетики, яке буде ключовим крос-секторальним органом щодо реалізації політики «зеленого» переходу та забезпечення сталого розвитку країни», — зазначила Ольга Буславець.  

Арендаторам коммунального и госимущества предлагают отменить плату до конца карантина

У Міненерго розповіли, що налаштовані приділяти особливу увагу цифровізації сфери енергоефективності та питанням ефективного моніторингу енергоефективних заходів.

«Планується широке залучення міжнародних партнерів. У Міненерго вже створено галузеву робочу групу «Ефективне споживання енергетичних ресурсів та реформа централізованого теплопостачання» в рамках трирівневої системи координації міжнародної допомоги», — йдеться у повідомленні. 

COVID-19: ймовірність повного локдауну становить 90% — Арахамія. Як зміниться робота транспорту? 

Читайте также: ранее мы писали помогают ли увлажнители воздуха бороться с вирусами

 
Источник: jkg-portal

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *