Діджиталізація Державної інспекції містобудування: що відомо? 0 53

Яким буде цифровий ДІМ

Ми з командою маємо амбітну мету – зробити ДІМ справді діджиталізованим державним органом. Розповім вам, що мається на увазі.

Наразі спеціалісти працюють над реалізацією низки ідей:

захист інформації повинен відповідати високим європейським вимогам безпеки стандарту ISO 270000 використання системи віртуального робочого місця та хмарових сховищ спрощення та пришвидшення документообігу, зокрема — з територіальними органами впровадження системи телекомунікаційного зв’язку для проведення селекторних нарад, круглих столів із фахівцями центрального, регіонального та місцевого рівнів.

Розкрию вам кілька секретів щодо використання в ДІМ хмарових сховищ та віртуального робочого місця. Що це насправді дасть?

працювати з документами можна буде в будь-якому місці, де є Інтернет. Навіть у випадку нової хвилі карантину або природних катаклізмів діяльність ДІМ не зупиниться ні на день робоча інформація буде убезпечена від шпигунських атак, випадкового чи спеціального занесення комп’ютерних «вірусів» у систему ДІМ. Можна не боятися «диверсій» та листів із незрозумілим вмістом. Робоча інформація буде згідно з міжнародними стандартами безпеки та відповідно до вітчизняних вимог передача документів буде відбуватися лише зашифрованими каналами складна система аутентифікації зведе до мінімуму ризик того, що викравши флешку/ноутбук державного службовця, хтось зможе отримати доступ до робочої інформації.

Я вважаю, що за допомогою таких заходів вдасться зробити роботу ДІМ максимально ефективною та безпечною.

Строительный рынок: как изменился спрос и почему часть ЖК рискуют остаться недостроенными 

Узнайте больше об обновлении ГАСИ, читайте спецтему Build Portal «Перезагрузка ГАСИ».

Читайте також: раніше ми писали про інноваційність рішень у водостічних системах з прямокутного профілю

 
Источник: facebook

Previous ArticleNext Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *