Дію Державної програми забезпечення молоді житлом пропонують продовжити до 2023-го року 0 43


Державну програму забезпечення
молоді житлом пропонують продовжити

На вчорашньому позачерговому засіданні Кабінету міністрів було ухвалено проєкт постанови, якою пропонується продовжити до 2023-го року дію Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2020 роки, затвердженої постановою Кабміну від 24 жовтня 2012-го року №967, про це повідомив представник уряду у Верховній Раді, народний депутат від «Слуги народу» Василь Мокан.

Проблема забезпечення молодих сімей житлом є надзвичайно актуальною в Україні. Згідно із останніх статистичних досліджень, в Україні потребують поліпшення житлових умов понад 600 тисяч громадян, майже 70 тисяч з облікованих громадян — молодь. Як відомо, саме відсутність можливості вирішити житлове питання є однією з пріоритетних причин виїзду молоді за кордон на постійне місце проживання.

Украинцы — самые активные иностранные покупатели жилья в Польше (ИНФОГРАФИКА)

Більшість молодих сімей не мають можливості отримати доступ на ринок житла без бюджетної підтримки. Крім того, у 2015-2020 роках видатків на надання пільгових довгострокових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам із загального фонду державного бюджету не було передбачено взагалі — фінансування програми здійснювалося за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Згідно із фінансовими розрахунками, які додаються до постанови, у 2021-2023 на потреби забезпечення молоді житлом планується виділити:

з державного бюджету 117,92 мільйонів гривень; з місцевих бюджетів — 1,8 млрд. гривень.

Новая «доступная ипотека»: кому дадут кредит под низкие проценты

Цікаво про ремонти: раніше ми писали як підготувати вітальню до новорічно-різдвяних свят

 
Источник: facebook

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *