Для переселенців з Криму побудують «місто-сад» 0 35

Нове «місто-сад» для переселенців

У Херсонській області планується побудувати місто для переселенців з Криму. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під зустрічі з постійним представником президента в АР Крим Антоном Кориневичем та його заступницями Дар’єю Свиридовою і Тамілою Ташевою, повідомляє прес-служба офісу українського лідера.

У Херсонській області планується побудувати містечко для переселенців з Криму, серед яких – понад 500 сімей кримських татар. Відповідних домовленостей було досягнуто під час зустрічі Зеленського з президентом Туреччини, повідомляється на сайті.

«Ми хочемо побудувати таке містечко. Цього року ми маємо почати це робити. З вашого боку потрібні комунікація та контроль», – наголосив Зеленський.

Крім того, за його словами, на контрольному пункті «Чонгар» на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом буде створено спеціальний хаб з розвиненою інфраструктурою для комфортного перетину українцями КПВВ, побудовано якісні дороги та забезпечено транспортне сполучення.

«Моя ідея в тому, щоб вони побачили, як ми ставимося до людей, до кримчан. Ти приїздиш, а тут – «місто-сад». Відчуваєш різницю, адже тут все на вищому рівні: заправка, школа, дитсадок, будинки», – зазначив президент.

 

 
Джерело: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *