Для спорудження будівель, вищих за 45 метрів, потрібне обов’язкове погодження Державної авіаційної служби та Міністерства оборони 0 36

Для будівництва споруд вище 45 метрів
потрібні особливі погодження

Згідно з постановою Кабміну «Про затвердження положення про використання повітряного простору України» будівництво та реконструкція споруд, вищих за 45 метрів, у радіусі 50 кілометрів відносно контрольної точки аеродромів мають обов’язково погоджуватись Державіаслужбою. Об’єкти, які у висоту перевищують 100 метрів, повинні отримувати погодження обов’язково — незалежно від їх місцезнаходження.

У Києві та в його околицях знаходиться 6 аеропортів, тож радіус у 50 кілометрів кілька разів накриває Київ. А це означає, що погодження будівництва, висотою понад 45 метрів, мають пройти через Міноборони чи Державіаслужбу в залежності від типу аеродрому.

Який процес подачі документів на містобудівні умови та обмеження у цьому випадку?

Згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» особи, які планують будівництво понад 45 метрів, мають подавати заяву до Департаменту з наступними відомостями:

про абсолютну відмітку поверхні землі на ділянці будівництва в балтійській системі висот; щодо абсолютної відмітки найвищої точки споруди, яка планується, також в балтійській системі висот; з географічними координатами об’єкта (широта і довгота).

Відомості, подані заявником для отримання МУО, погоджуються у Державіаслужбі та Міноборони. Департамент, надаючи готові вихідні дані, також дає інформацію про гранично допустиму висоту згідно з Повітряним кодексом, а також інші обмеження, пов’язані з безпекою польотів.

Чи можливе будівництво багатоквартирного будинку в межах присадибної ділянки? 

Интересно о ремонте: ранее мы писали, о функциональной значимости и преимуществах настенных светильников

 
Источник: facebook

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *