До 40% енергії дозволять економити нові вимоги до енергозбереження житла 0 50

Нові норми дозволять економити до 40% енергії на опаленні

Новий ДБН В.2.2-15:2019 “Житлові будинки. Основні положення” набуває чинності 1 грудня цього року. Серед інших змін, до нового ДБН додано вимогу, згідно з якою житлові будинки та вбудовані в них приміщення громадського призначення слід проектувати класом енергоефективності не нижче “С” — з урахуванням вимог ДБН В.2.6-31:2016 “Теплова ізоляція будівель”.

На думку експертів проектування житлових будинків з класом енергоефективності не нижче «С» дозволяє заощаджувати до 40% енергії на опалення.

Нагадаємо, що 23 липня минулого року набули чинності зміни до Закону України «Про енергетичну ефективність будівель», у якому впроваджено європейські вимоги до енергоефективності та введено класи енергоефективності будівель від A до G. Відповідно, ці принципи було враховано під час оновлення ДБН щодо житлових будинків.

Раніше ми писали, що з грудня діють нові норми щодо проектування багатокімнатних квартир. А також про те, що у нових житлових будинках від 4 поверхів і вище ліфт має бути обов’язково.

Про внесення змін до Державних будівельних норм читайте у розділі «ДБНи», тут зібрані ВСІ нововеддення норм та коментарі експертів.

Предыдущая статьяСледующая статья