До 6 смуг та швидкість — до 130 км/год: якою буде об'їзна дорога Борисполя 0 28

Об’їзна Борисполя

Об’їзна дорога Борисполя буде мати I А категорію з 4-6 смугами руху і максимальною дозволеною швидкістю руху 130 км/год.

«Транспортні розв’язки на новій об’їзній дорозі Борисполя мають забезпечити зі сторони Києва швидкісний проїзд автомобілів без зниження швидкості в напрямках аеропорту «Бориспіль» та Полтави, — зауважив Олександр Кава, радник Голови Державного агентства автомобільних доріг України. — Аналогічні транспортні розв’язки повинні забезпечити проїзд зі сторони Полтави в напрямку Києва та Броварів, а також зі сторони аеропорту «Бориспіль» в сторону Києва».

Об’їзна дорога Борисполя забезпечить проїзд автомобілів без в’їзду в місто по трасі М-03, а також проїзд автомобілів з боку Києва в напрямку траси Н-08 Бориспіль — Запоріжжя — Маріуполь і траси Т-10-18.

На новій дорозі будуть облаштовані майданчиками для відстою вантажних автомобілів, які використовуватимуться як для відпочинку водіїв, так і стоянок транзитного транспорту на час тимчасового обмеження або заборони руху вантажних транспортних засобів, негоди.

Очікується, що нова дорога не тільки звільнить місто Бориспіль від транзиту, який зараз становить понад 30 тис. авто на добу, але і дозволить істотно поліпшити екологічну ситуацію, зменшить кількість аварій та підвищить якість життя мешканців міста.

Источник: ukravtodor

Предыдущая статьяСледующая статья