Две голландские провинции борются за место испытательного центра гиперлупа в Европе 0 16


Строительство планируется завершить в 2022 году

Голландские провинции Гронинген и Зеландия были выбраны в качестве двух последних вариантов расположения Европейского испытательного центра Hyperloop для голландской компании Hardt Hyperloop.

Центр будет состоять из 3-километрового испытательного трека и исследовательской лаборатории для разработки сверхбыстрой транспортной системы гиперлуп.

Хотя Hardt называет его Европейским центром, разработчики со всего мира будут иметь возможность проверять свои проекты на готовом объекте.

«Гиперконтур хорошо соответствует нашим амбициям в отношении устойчивого развития и инноваций. Теперь, когда мы на шаг ближе к реализации, мы с нетерпением ждем встречи со всеми заинтересованными сторонами как можно быстрее», — говорит Жо-Аннес де Бат, исполнительный диерктор провинции Зеландия.

Мирджам Вулфс, исполнительный директор Гронингена, сказал:

«Мы — самый молодой город в Европе, и мы находимся на переднем крае инновационных решений для крупных переходных процессов в энергетике, сельском хозяйстве и транспорте. Тестовый трек для гиперлупа идеально соответствует этим амбициям».

Окончательное местоположение проекта будет выбрано в следующем месяце. Ожидается, что строительство будет завершено в 2022 году.

Раньше мы рассказывали о том, что Индия рассчитывает стать первой в мире обладательницей Hyperloop линии. И о том, что министр инфраструктуры Вячеслав Криклий назвал проект гиперлупа в Украине абсурдом.

СПЕЦТЕМА: Hyperloop

 

Предыдущая статьяСледующая статья

Штраф за екологічність: німецький уряд виплатить компенсацію за відмову від вугільних ТЕС 0 13

ТЕС на бурому вугіллі

Уряд Німеччини заплатить компенсацію в розмірі близько 40 мільярдів євро регіонам та компаніям в рамках планів припинити використання бурого вугілля в електростанціях до 2038 року.

Про це заявив міністр економіки Петер Альтмаєр.

Плани є частиною заходів, спрямованих на скорочення викидів парникових газів у найбільшій економіці Європи до 2030 року до 55% від рівня 1990 року. Буре вугілля вважається найбільш забруднюючим видом вугілля, частково тому, що його низький вміст тепла означає, що його потрібно спалювати більше.

Уряд погодився виплатити до 2038 року понад 14 млрд євро допомоги федеральним землям Бранденбург, Північний Рейн Вестфалія, Саксонія та Саксонія-Ангальт, яких найбільше торкнеться відмова від вугілля.

Енергетичні компанії, які конкурують на міжнародному рівні, матимуть право на щорічні субсидії з 2023 року для компенсації більших витрат на електроенергію, викликаних відмовою від вугілля. Деталі щодо цих субсидій поки невідомі.

Два урядові джерела повідомили Reuters, що Берлін планує виплатити другій за величиною енергетичній компанії країни RWE близько 2,6 млрд євро компенсації за закриття вугільних станцій.

Гірнича компанія Mibrag, що належить чеській енергетичній групі EPH, швидше за все, отримає 1,75 мільярда євро компенсації.

Втрати енергії, спричинені відмовою від вугілля, повинні бути компенсовані додаванням потужностей із природним газом на існуючих заводах.

Німеччина є найбільшим у світі виробником бурого вугілля, і з нього виробляється близько 19% електроенергії країни.

Читайте також про те, що інвестори альтернативної енергетики в Україні ризикують залишитись без пільг.

 
Джерело: eurointegration

Вище неба: правоохоронці перевірять законність надбудованої церкви на даху багатоповерхівки 0 15


Церква на даху

У столичній мерії зайнялися перевіркою законності споруди церкви на даху висотного будинку на проспекті Героїв Сталінграда, 4. Про це повідомили у Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю у Києві.

Там зазначають, що у Департаменті відсутня інформація щодо видачі або реєстрації документів, які дають право на виконання підготовчих або будівельних робіт, а також свідчать про прийняття в експлуатацію завершеного об’єкта будівництва – каплиці на даху будинку за адресою проспект Героїв Сталінграда, 4, в Оболонському районі.

Водночас у мерії наразі не готові відповісти про подальшу долю скандальної будівлі: вона залишиться на даху будинку як пам’ятка Оболоні чи її демонтують?

«Перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності за вказаною адресою раніше не проводилися (церква почали будувати ще 2010 року). Разом з тим, зараз ми ведемо організаційні роботи для позапланової перевірки за цією адресою. Після її проведення на предмет дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, департаментом буде вжито відповідних заходів реагування», – повідомили у КМДА.

У мерії також зазначають, що за даними електронної бази документообігу зазначеного департаменту і за даними прив’язки об’єктів будівництва в електронній базі GIS, містобудівні умови і обмеження для проектування об’єкта будівництва на проспекті Героїв Сталінграда, 4, не видавалися.

Читайте також про те, що днями в Києві виявили ще одну незаконну надбудову.

 
Джерело: segodnya